HIFU ULTRAFORMER III Lifting bezinwazyjny

HIFU ULTRAFORMER III
Zabieg liftingu bezinwazyjnego

Długotrwały lifting skóry widoczny jest już po jednym zabiegu!

Najnowsza technologia HIFU High Intensity Focused Ultrasound czyli zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości.

Dzięki niej możemy dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele.

Bez operacji i rekonwalescencji.

Wiele kobiet doświadcza problemu utraty jędrności skóry

Wraz z wiekiem włókna kolagenowe w skórze ulegają rozluźnieniu, zanikają. Skóra staje się co raz bardziej wiotka i cienka. Wynikiem tego są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy,  szczególnie linia żuchwy, opadająca powieka górna, przez co oczy stają się mniejsze a nasze spojrzenie zmęczone. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te jak żadne inne dodają lat. Proces ten dotyka całego ciała, co ma znacznywpływa na samoocenę i dobre samopoczucie kobiety.

Do tej pory jedynie operacja była rozwiązaniem problemu

Powodowało to zawsze długą rekonwalescencję, a zabieg wiązał się z bólem. Dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się nieinwazyjne zabiegi. Są one bezpieczniejsze, nie wymagają rekonwalescencji i są zdecydowanie mniej bolesne. Jednak, ich rezultaty nie zawsze mogły się równać z efektami zabiegów operacyjnych aż do czasu odkrycia ULTRAFORMER III.

ULTRAFORMER III jest najnowocześniejszą technologią. Zapewnia spektakularne efekty. Dzięki zabiegowi można odmłodzić twarz i ciało, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla zbiegów nieinwazyjnych

Mechanizm działania HIFU Ultraformer III

Urządzenie emituje skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W skutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ponadto, podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż 5 różnym końcówkom (1,5 mm; 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm i 9 mm) możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Zabieg - jak wygląda?

Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu do powierzchni skóry przetworników, działających na różnej głębokości tkanek. W zależności od obszaru trwa od 20 minut do 1,5 godziny. Zabieg jest nieinwazyjny, czyli nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie wymaga głębokiego znieczulenia. Podczas zabiegu, w miejscu przyłożenia przetwornika pacjent odczuwa ciepło, czasem delikatne pieczenie. Można przed zabiegiem zastosować kremy i maści z substancją znieczulającą.

Po jakim czasie widoczne są efekty zabiegu?

Naturalny efekt liftingu widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Rysy twarzy ulegają znacznemu odmłodzeniu. Skóra staje się napięta. Proces odnowy włókien kolagenowych stopniowo postępuje przez 3 – 6 miesięcy po zabiegu i wtedy też obserwujemy maksymalny efekt.

Ile razy trzeba poddać się zabiegowi aby efekty były najlepsze?

Jeden zabieg jest wystarczający dla uzyskania maksymalnego efektuw danej okolicy ciała.

Jak długo widoczne są efekty zabiegu?

Efekty utrzymują się nawet do 2 lat. Jednak, nawet po upływie tego czasu skóra nie wraca do pierwotnego stanu, gdyż w wyniku zabiegu dokonujemy rewitalizacji, czyli odnowy skóry. Zatem na zawsze pozostanie ona młodsza niż byłaby naturalnie. 

Czy zabieg wymaga rekonwalescencji?

Rekonwalescencja nie jest potrzebna. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do swojej codziennej aktywności.

Czy zabieg z użyciem Ultraformer jest bezpieczny?

Zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. Jest zabiegiem nieinwazyjnym i doskonałą alternatywą dla operacyjnego liftingu.

Zdjęcia z zabiegu ULTRAFORMER III

obszary poddawane zabiegowi

TWARZ

zabiegi-hifu-ultraformer-III-MGaura-medycyna-estetyczna-poznan-grunwald
Lifting twarzy ULTRAFORMER III MGaura Poznań Grunwald Medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna, kosmetologia

CIAŁO

Zabiegi na ciało HIFU ULTRAFORMER III MGaura
Lifting ciała ULTRAFORMER III MGaura Poznań Grunwald Medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna, kosmetologia
Wycinek z pracy - MGaura - medycyna estetyczna

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z materiałami video.

Urządzenie HIFU Ultraformer III


- Możliwość ujędrnienia każdej części ciała!
- Efekt już po jednym zabiegu
- Brak rekonwalescencji 
- Możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.
- Stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu
- Długotrwałe utrzymywanie się efektu
- Umiarkowane dolegliwości bólowe tylko w trakcie wykonywania zabiegu

 

 

 

Na czym polega zabieg?

HIFU ULTRAFORMER III opiera się na działaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Ta niesłyszalna dla ludzkiego ucha fala znalazły szerokie zastosowanie w dziedzinach medycznych (np. w USG, w urologii do rozbijania kamieni nerkowych czy w okulistyce do likwidacji zmętnień oka), a obecnie robi karierę w medycynie estetycznej. Urządzenie zostało wyposażone w technologię H.I.F.U. (High Intensity Focused Ultrasound), która umożliwia zastosowanie na małym obszarze ciała zogniskowanej wiązki ultradźwięków. Docierają one do skóry właściwej w postaci bodźca termicznego. Na skutek koagulacji białek, w tym włókien kolagenowych, dochodzi do powstania mikrourazów i obkurczania się tkanki, co stanowi dla niej swoistą „gimnastykę”. Efektem tego jest stymulacja intensywnych procesów regeneracji skóry, które prowadzą do radykalnego przywrócenia jej jędrności.

Efekty przed i po zabiegu

Jak wygląda zabieg?

ULTRAFORMER III w 4 krokach

01

Przed zabiegiem

Wywiad lekarski, ustalenie zakresu zabiegu.
02

Przygotowanie do zabiegu

Możliwość zastosowania znieczulenia oraz demakijaż i aplikacja żelu.
03

Zabieg

Emisja ultradźwięków od głębszych do powierzchniowych warstw skóry.
04

Po zabiegu

To wszystko! Możesz wrócić do codziennych aktywności podczas gdy uruchomiony zostałproces przywracania jędrności skóry, który będzie trwał do 3 miesięcy.

Komu polecamy zabieg liftingu bezinwazyjnego ULTRAFORMER ?

Każdej kobiecie, która chce poprawić owal twarzy, unieść opadające powieki, odmłodzić szyje, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki i okolice kolan.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Przed skorzystaniem z naszych usług
zapoznaj się z regulaminem.

FACEBOOK

899

W naszym gabinecie przyjmujemy płatności: 

Płatność gotówką w gabinecie medycyny estetycznej mGaura

GOTÓWKA

Płatność kartą w gabinecie medycyny estetycznej mGaura

KARTA PŁATNICZA

Płatność ratalna w gabinecie medycyny estetycznej mGaura

RATY

TOP