Redukcja rumienia i zamykanie naczynek Alma Dye VL™

Alma Harmony Dye-VL™ to nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.
 
Alma Harmony Pro XL to najnowocześniejsze urządzenie cechujące się szerokim zakresem wskazań estetycznych, zaawansowaną technologią i znakomitymi efektami klinicznymi. To skuteczne ,niezawodne i bezpieczne urządzenie gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa potwierdzony rozległymi i wieloletnimi badaniami klinicznymi pozwalające na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta oraz jego  potrzeb.
Harmony XL Dye-VL / Dye-SVL – Pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła IPL, zostało ocenione przez czołowych lekarzy medycyny estetycznej na świecie za jedną z najbardziej  zaawansowanych technologii służących do likwidacji zmian naczyniowych oraz przebarwień skóry.
 

Usuwanie przebarwień Alma Dye VL™

Alma Harmony Dye-VL™ to innowacyjna technologia do usuwania przebarwień skóry bez ryzyka powikłań

LASER ALMA HARMONY PRO

Zamykanie naczynek i leczenie rumienia jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

Na czym polega zabieg zamykania naczynek Dye-VL™?

Laserowa terapia Dye-VL™ zmian naczyniowych pozwala znacznie zmniejszyć lub wręcz zlikwidować rumień oraz towarzyszące mu drobne naczynka tzw. Teleangiektazje poprzez wywołanie selektywnej fototermolizy chromoforów hemoglobin i oksyheboglobiny w tkance poddanej zabiegowi.

Ulegają one zniszczeniu, a zdrowe komórki zastępują je, w wyniku czego struktura komórkowa odnawia się i skóra staje się widocznie piękniejsza w bardzo krótkim czasie

TOP